News

Otwarta sieć automatów paczkowych

Otwarta sieć automatów paczkowych

19 stycznia 2022

Miło nam poinformować, że wraz z firmą Furgonetka będziemy pracować nad rozwojem ogólnopolskiej otwartej sieci automatów paczkowych. 

Jak odebrać paczkę z automatu?

Jak odebrać paczkę z automatu?

19 stycznia 2022

Jeśli robisz zakupy przez internet, warto wykorzystać do odbioru paczki automat paczkowy. Jak odebrać przesyłkę z automatu szybko i bezpiecznie? Warto  się dowiedzieć, gdyż automat paczkowy to wygodne, samoobsługowe urządzenie, dzięki któremu odbierzesz paczkę z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie.

Zasada działania

Zasada działania

19 stycznia 2022

Automaty paczkowe cieszą się coraz większą popularnością, zapewniają bowiem oszczędność czasu i komfort odbioru przesyłek. Jak działa automat paczkowy? Jest to bardzo proste w obsłudze, samoobsługowe urządzenie, pozwalające na odbiór i nadawanie paczek z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dostęp do automatów paczkowych jest możliwy przez całą dobę, dzięki czemu nie tylko oszczędzasz czas, ale też dostosowujesz usługę do własnych potrzeb. Automaty paczkowe do odbioru i nadawania zamówień umożliwiają Ci odbiór lub nadanie paczki o dowolnej porze i w dogodnej lokalizacji, a sprzedawcy optymalizację kosztów dostawy.