Zasada działania

Zasada działania

Automaty paczkowe cieszą się coraz większą popularnością, zapewniają bowiem oszczędność czasu i komfort odbioru przesyłek. Jak działa automat paczkowy? Jest to bardzo proste w obsłudze, samoobsługowe urządzenie, pozwalające na odbiór i nadawanie paczek z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dostęp do automatów paczkowych jest możliwy przez całą dobę, dzięki czemu nie tylko oszczędzasz czas, ale też dostosowujesz usługę do własnych potrzeb. Automaty paczkowe do odbioru i nadawania zamówień umożliwiają Ci odbiór lub nadanie paczki o dowolnej porze i w dogodnej lokalizacji, a sprzedawcy optymalizację kosztów dostawy.

Dlaczego warto korzystać z automatów paczkowych?

Korzystając z automatu paczkowego masz do niego całodobowy dostęp, w związku z tym możesz nadać i odebrać przesyłkę w dogodnym dla siebie czasie, bez konieczności umawiania się z kurierem. Poza tym:

  • wszystkie przesyłki są rejestrowane, a Ty masz możliwość śledzenia ich podróży za pomocą aplikacji;
  • w automacie paczkowym Twoje przesyłki są bezpieczne, zabezpieczone przed kradzieżą;
  • automaty paczkowe wykonane są z solidnego metalu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne;
  • automat paczkowy jest przystosowany do odbioru przesyłek od różnych kurierów - możesz realizować kilka zamówień w ciągu jednego dnia.  

Automat paczkowy - zasada działania

Zarówno odbiór, jak i nadanie paczki z automatu jest niezwykle proste. Automaty paczkowe są bezpieczne i łatwe do monitorowania, poza tym stanowią idealne miejsce do śledzenia i przechowywania przesyłek do czasu, aż je odbierzesz. W ostatnim czasie rośnie popularność zakupów online, głównie ze względu na konkurencyjne ceny, wygodę i szybkość realizacji zamówień. Dlatego tak istotne jest udogodnienie związane z dostępnością automatu umożliwiającego nadawanie i odbiór paczek przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Jak działa automat paczkowy?

  • Zamówiona przez Ciebie przesyłka zostaje dostarczona przez firmę kurierską do wybranego przez Ciebie automatu - wyboru dokonujesz składając zamówienie;
  • na swój adres mailowy otrzymujesz link do śledzenia paczki, a kiedy przesyłka dotrze do automatu, dostajesz powiadomienie SMS o tym, że jest gotowa do odbioru;
  • odbierasz paczkę z automatu w dogodnym dla siebie czasie.

Podobnie działa automat paczkowy, jeśli chcesz nadać przesyłkę - wówczas na stronie wybranej firmy kurierskiej generujesz etykietę na swoją paczkę, naklejasz ją na przesyłkę, którą następnie umieszczasz w wybranym automacie paczkowym.

Możesz korzystać z automatów paczkowych dla osiedli, firm, a także zamontować swój własny automat przy domu lub firmie. Atrakcyjne ceny, korzystne warunki finansowania oraz elastyczność w doborze rozwiązań to niewątpliwie dodatkowe udogodnienia przemawiające za rozważeniem możliwości montażu automatu paczkowego w Twojej okolicy.

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami